The best online Vimeo downloader!

paste the URL address of video or song

GIRLS NEXT DOOR! #1 by Ferhat Askin

The official video I created for Annika Grey and Karina Bang, 'Girls Next Door!' Created in After Effects, Adobe Premiere and Sony Vegas. Producer, Director, Editing: Ferhat Askin facebook.com/ferhat.askiin youtube.com/channel/UCBZIYWGf8ePJihtEv6H7dDQ instagram.com/ferhataskin.mp4 CO-Producer & Camera: Carparelli Films facebook.com/carparellifilms/?fref=ts Music by Night Lovell

Select Download Quality

1920x1080 (1080p) Download
1280x720 (720p) Download
960x540 (540p) Download
640x360 (360p) Download
1920x1080 (1080p) Download
1280x720 (720p) Download
960x540 (540p) Download
640x360 (360p) Download
audio only Download

Thumbnail


Thumbnail

Savido is now apart of Dirpy.com


When you click Download, you'll be taken to the Dirpy Studio where you can choose a video and audio quality, file format, modify the start and end time, edit meta data, and more!

Similar videos from site vimeo


RZEKA NIE-DO-MÓWIENIA Lwów- Pełtew

vimeo

Pod stopami mieszkańców Lwowa płynie ukryta rzeka Pełtew. Rodzi się z podziemnych źródeł. Niektórzy mieszkańcy miasta jej wodzie przypisują właściwości uzdrawiające. Nieszczęśliwie, niedaleko od miejsc swojego wybicia, Pełtew miesza się z miejskimi ściekami w kanale pod miastem. Mieszkańcy Lwowa piją wodę sprowadzaną do miasta kilkunastokilometrowymi rurociągami. Według nich, woda z kranu charakteryzuje się nieprzyjemnym smakiem, zapachem i powoduje osad. Wypływająca za miastem rzeka, będąca połączeniem Pełtwi i kanalizacji, jest częściowo oczyszczana. W formie brunatno - szarego ścieku, rzeka zawierająca śmieci płynie do Bugu zachodniego, Narwii, Wisły i dalej do Morza Bałtyckiego… Dzień przed wyjazdem z Lwowa, odwiedziłam miejsce gdzie rzeka wypływa z miasta. Atmosfera przed burzą zagęściła powietrze, w którym unosił się duszący zapach. Oddychać było trudno, trudno było wierzyć w zastany obraz i odgonić się od natrętnych komarów. Siadały na wszystkich możliwych fragmentach odsłoniętej skóry. Słyszałam ich szmery i szum wody. Moja skóra czerwieniła się bąblami, zaczęło kropić. Chmura burzowa przesuwała się w naszą stronę. Śmieci oblepiały drzewa. Były na nich podpaski, papierosy, porwane siatki i plastikowe butelki po piwie. Instalacja ludzkich odpadów plus atmosfera początku burzy razy komary. ... Sprawą trutej rzeki od kilku lat zajmuje się MUZEUM IDEI w Lwowie.

Last download moments ago